Про нас
Фірма "MARIYA underwear" робить все, аби одягаючи домашній одяг, ви почували себе комфортно.
Про нас
Mariya Underwear – це камерне виробництво, яке розташоване у м.Червоноград Львівської області, і з 2007 року ми дбаємо про комфорт та впевненість жінок, займаючись виготовленням жіночої білизни на високому рівні якості.

Ми маємо на меті поєднати комфорт та витонченість, тому наші моделі домашнього одягу та білизни об'єднують у собі елегантність дизайну та ніжність тканин. До Вашого вибору ми пропонуємо нічні сорочки, легкі халатики, також комплекти-піжамки та мереживні бра. Кожна нова модель продумується та розробляється особисто засновницею Mariya Underwear та шиється нашою командою у невеликих обсягах, що забезпечує унікальність продукції. Ми також приділяємо велику увагу матеріалам, аби досягти найвищої якості, і використовуємо мереживо високого стандарту, вироблене в Європі, та сучасне японське обладнання.

Понад 14 років ми пропонуємо красу та комфорт жінкам України та Європи!
Марія Климук
Головна дизайнерка та власниця фірми Mariya Underwear


'' Коли жінка приходить до дому, то разом з верхнім одягом вона знімає з себе шалений ритм сучасного світу. Вона стає собою справжньою, мамою, дружиною.

Наша фірма" MARIYA underwear" робить усе для того, щоб Ви, одягаючи домашній одяг, почували себе комфортно. Для цього ми використовуєм в роботі ніжний шовк і приємне до тіла мікромасло, оздоблюючи вироби делікатним мережевом. Під час створення нових моделей, ми беремо до уваги усі побажання наших клієнтів, щоб підкреслити Вашу індивідуальність та неповторність. ''

Made on
Tilda